VIC DANA: Tri narkomana ulaze u taksi i sedaju na zadnje sedište...

Nasmejte se za lep početak dana...

Tri narkomana ulaze u taksi i sedaju na zadnje sedište. 

Taksista vidi kako su urađeni, upali auto, odmah ga ugasi i kaže:

- Momci, 20 eura. 

Prvi narkoman izlazi i kaže: Hvala gospodine. 

Drugi izvadi pare i plati, a treći zvekne taksistu po glavi: 

- Gde jurcaš, pi@ka ti materina, hoćeš da izginemo.