Tri narkomana ulaze u taksi i sedaju na zadnje sedište.
Taksista vidi kako su urađeni, upali auto, odmah ga ugasi i kaže:
- Momci, 20 eura.
Prvi narkoman izlazi i kaže: Hvala gospodine.
Drugi izvadi pare i plati, a treći zvekne taksistu po glavi:
- Gde jurcaš, pi@ka ti materina, hoćeš da izginemo.